- jola

Wyprawka przedszkolaka

• kapcie na podeszwie gumowej

• ubranka na zmianę w podpisanym worku

• szczoteczka do zębów, kubek, pasta, mały ręcznik

• dla 3 latków: kocyk lub kołderka i poduszka

• dla 4 i 5 latków: poduszka do dopoczynku podczas relaksu.

Prosimy o czytelne podpisanie rzeczy dziecka.
Więcej informacji na zebraniu

Ofetra zajęć
codziennie zajęcia dydaktyczne w ramach pobytu:

• angielski -codzienie -autorski program lektorki p.Ani,

• gimnastyka korekcyjna- p. Ewa

• "Mały Olimpijczyk"  -trener Waldek

• rytmika - muzyk Alicja

• taneczno-baletowe  -p.Dominika

• akrobatyczne ( chłopcy) chirliderki (dziewczynki)

• logopedyczne -logopeda p.Ania

- zajęcia edukacyjne z wyk.różnych metod

• codziennie zajęcia plastyczne (zorganizowane i swobodne)

• zajęcia kreatywnego myślenia

• program ekologiczny (w ramach Koncepcji Przedszkola)

• LaboKIDS -warsztaty naukowe

• teatralne - warsztaty cykliczne

spotkania teatralne - występy profesjonalni aktorzy
kulinarne np.pieczenie, wyciskanie soków-wycieczki (autokarowe i piesze)  więcej...
programy zgodnie z harmonogramem np. Zdrowy Przedszkolak, Kartonowe Zabawy i inne. a

Stworzenie  ośrodka  edukacyjnego, pracującego według autorskich rozwiązań i najnowszych tendencji w  pedagogice, którego celem jest nowa jakość edukacji.
   Prowadzenie wysokiej  jakości usług edukacyjnych w zakresie  wychowania przedszkolnego, kształcenia rodziców i nauczycieli.

Zagadnienia wychowawcze naszej placówki są zgodne z Konwencją Praw Dziecka, mają charakter uniwersalny, dotyczą wszystkich dzieci. Wszystkie dzieci mają prawo do radości, nauki, bezpieczeństwa własnej tożsamości, miłości wypoczynku itp.
Praca wychowawczo-dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o:
Statut Przedszkola
Program współpracy z Rodzicami
Kodeks Przedszkolaka
Program Rozwoju Placówki    (dokumenty w siedzibie przedszkola)

Mali Przyrodnicy
grupa wiekowa  4 - 5 lat

Żeglarze
grupa wiekowa   3 -4 lat

KADRA

W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która stwarza dzieciom optymalne warunki do rozwoju przy wykorzystaniu różnorodnych form i metod otwartego stylu pracy. W pracy z dziećmi nauczyciele wykorzystują wiele pomocy dydaktycznych, stosując nowatorskie metody pracy realizują wybrany program dydaktyczno-wychowawczy.

Atutem naszej placówki jest rodzinna atmosfera pełna życzliwości,
małe grupy, gdzie  każde dziecko traktowane jest indywidualnie.
Wspaniała kadra pedagogiczna zaangażowana w prace z dziećmi.
Przedszkole to miejsce dobrej zabawy, mądrości, szczęścia i radości.

W CIĄGU ROKU:
     Organizujemy spotkania teatralne, spotkania z ciekawymi ludźmi, zapraszamy do organizowania przedstawień i innych form edukacyjnych jak np. spotkania z fizyką czy chemią, wizyta hodowcy zwierząt i wiele innych, które można znaleźć w ofercie edukacyjnej na dany rok szkolny. Posiadamy tematy miesięczne jak np. "Zdrowy przedszkolak" czy " Zdrowe ząbki mamy"
    Organizujemy dni otwarte dla Rodziców a warsztaty świąteczne są wspaniałą okazją spędzenia czasu z dziećmi w środowisku przedszkolnym. Rodziców zapraszamy również na akcje jak np: "Cała Polska czyta dzieciom"i  inne.
     Kładziemy nacisk na zajęcia ruchowe: taneczne, muzyczne, sportowe korekcyjne oraz plastyczne i terapeutyczne z wykorzystaniem metod polisensorycznych w ramach czesnego ( opis w zakładce oferta zajęć) Doświadczenia fizyko-chemiczne pozwalają zrozumieć świat oraz korzystamy z wielu form edukacyjnych, które mają służyć dzieciom i Rodzicom.
Zapewniamy także naszym dzieciom stałą opiekę logopedy.
Pobyt dzieci jest wspaniałą zabawą w domowej atmosferze i smakami z własnej kuchni...
   Koncepcja naszego przedszkola to: zrównoważony rozwój -"Zdrowe dziecko w zdrowym środowisku".
 Pokazujemy jak dbać o ekologię i środowisko wokół nas jak i w przedszkolu. Jadamy zdrowe produkty i nie używamy chemii.
 Przestrzegamy KONWENCJI o prawach dzieci.

4 komentarze
29/06/2016 07:22:22
I have been exploring for a little for any high quality articles or blog posts in this kind of house .
Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this site.
Reading this info So i'm satisfied to show that I have a very just right uncanny feeling I came upon just what I needed.

I so much definitely will make certain to don?t put out of your
mind this website and provides it a look on a continuing basis.
29/06/2016 07:22:22
(9) The taxes imposed by this chapter do not apply to the use, sale, or distribution of religious publications, bibles, hymn books, prayer books, vestments, altar paraphernalia, sacramental chalices, and like church service and ceremonial raiments and equipment.Fla. Stat. Ann. § 212.06 (West)Seems like this would apply to sacred texts of any faith.
29/06/2016 07:22:24
29/06/2016 07:22:25
Being match simply means that you can live your life to the complete way more.
That may't be a nasty factor can it.

Baza lokalowa
Budynek otoczony jest terenem zielonym, położony w spokojnym miejscu
, dwupoziomowy:
parter: szatnia
, sala zabaw, sala edukacyjna z biblioteczką, sala "różowej księżniczki", łazienka oraz kuchnia w pełni wyposażona do przyrządzania posiłków na miejscu
piętro:
sala edukacyjna,sala zabaw z kącikiem wypoczynkowym, łazienka oraz sala z wyposażeniem  multimedialnym do zaj. z angielskiego.
ogród
: wyposażony w sprzęt i urządzenia do rozwijania aktywności fizycznej (nowy plac zabaw) oraz gier i zabaw ruchowych.